Pa, pa Panie Lato!
20 września 2025 r. Pożegnanie lata na Dolnym Mieście – to był piękny festyn z mnóstwem atrakcji dla młodszych i dla starszych.
20 września 2025 r. Pożegnanie lata na Dolnym Mieście – to był piękny festyn z mnóstwem atrakcji dla młodszych i dla starszych.
Młodzież okazała się naprawdę zainteresowana a sposób prowadzenia przypadł im na tyle do gustu, że chętnie nawiązywali interakcję z Prowadzącym.
Druga odsłona wyjątkowego eksperymentalnego spaceru po Dolnym Mieście już za nami. Przeczytajcie relację z tego wydarzenia.
Noc Muzeów Bis – 3 czerwca 2025 r. – Arche Dwór Uphagena w Gdańsku. Specjalne wydarzenie dla tych wszystkich, którzy w Noc Muzeów pracowali
Co w tym miejscu robiło pogotowie i czy nikomu nic się nie stało?
Pierwsze, ale nie ostatnie wspomnienia z sobotniego wydarzenia w Arche Dwór Uphagena.